Ranč Aljaška, gazdovstvo Turany

Krátke aj celodenné túry na koňoch aj v koči v nádhernom okolí Turčianskej kotliny.

Ranč Aljaška, gazdovstvo Turany

Ranč Aljaška, gazdovstvo Turany

Krátke aj celodenné túry na koňoch aj v koči v nádhernom okolí Turčianskej kotliny.

Adresa: Družstevná 10, 038 53 Turany
Telefón:0905 545 394
E-mail:info@rancaljaska.sk

UBYTOVANIE PSOV
Ubytovanie psov je v oddelených murovaných kotcoch. Nízka kapacita zabezpečuje individuálny prístup k psovi. Stály 24-hodinový dohľad profesionálov, individuálne kŕmenie podľa požiadaviek majiteľa.
10-ročné skúsenosti s ubytovaním a desiatky ubytovaných psov sú zárukou v kvalite starostlivosti o Vášho štvornohého miláčika.

VÝCVIK PSOV
Výcvik poslušnosti trvá približne 30 dní, počas ktorých je pes ubytovaný v penzióne pre psov.
Základná poslušnosť zahŕňa tieto cviky: privolanie psa, chôdzu pri nohe na vodidle, chôdzu pri nohe bez vodidla, sadni, ľahni, dlhodobé odloženie a socializáciu.
Socializácia je zvykanie psa na iných psov, cudzích ľudí, iné druhy zvierat (sliepky, kozy, kone). Zvykanie si na mestské ruchy – autá, bicykle, mosty, podchody...

AGROTURISTIKA
Jazdenie na koni – základný výcvik

Je možné objednať si koňa a inštruktora na zvládnutie základov jazdenia na koni. Jazdí sa na lúke, kôň je vedený inštruktorom na vôdzke, alebo na voľno. Je možné voziť a učiť jazdiť aj malé deti v sprievode rodiča. Koňa a inštruktora si môže objednať aj skupina ľudí za jednotnú cenu.

Vychádzky na koni do prírody
- Tento program je určený pre začiatočníkov aj pokročilých. Povaha naších koní umožňuje aj laikom nenáročné výlety na koňoch do blízkeho okolia so sprievodom inštruktora.
Pre náročnejších ponúkame individuálne jazdenie bez inštruktora alebo celodenné a viacdenné výlety po nádhernej Turčianskej kotline.

Vozenie v koči - rodinný program
- Rodinný program sme vymysleli pre rodiny s deťmi alebo záujemcov o skupinové výlety.
Takže ak si chcete zajazdiť na koni a nechcete aby vaša rodina ostala skrátka, určite Vás náš rodinný program osloví.

Vozenie na psom záprahu
- Vozenie na psom záprahu je možné objednať si v ktoromkoľvek lyžiarskom stredisku na Slovensku. Ponúkame vozenie na krátke vzdialenosti – okruhy cca. 200 až 500 metrov, určené najmä pre väčšie skupiny. Pre jednotlivcov ponúkame celodenné výlety po zasnežených kopcoch a pláňach. Pričom je možné aj viesť psí záprah.

Program pre firmy
- Program zahrňuje spestrenie programu na školeniach prípadne iných firemných akciách.

Ponúkame vozenie na koňoch a vozenie na psích záprahoch.
Dopravíme sa na akékoľvek Vami požadované miesto.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.