Stolárstvo DS, výroba nábytku Turany

Poctivá cena, vysoká kvalita, rýchlosť, dlhoročné skúsenosti.

Stolárstvo DS, výroba nábytku Turany

Stolárstvo DS, výroba nábytku Turany

Poctivá cena, vysoká kvalita, rýchlosť, dlhoročné skúsenosti.

Adresa: 038 53 Turany
Telefón:0905 292 521
E-mail:info@vyroba-nabytku.sk

Naša firma sa od roku 2000 venuje predovšetkým výrobe a montáži interiérového nábytku na mieru - od kuchynských liniek, vstavaných skríň, kúpeľňového nábytku až po kancelársky nábytok.
To, že sme malá firma nám umožňuje individuálny prístup ku každej objednávke vášho nábytku.
Vychádzame v ústrety Vašim konkrétnym požiadavkám a ak máte záujem, pomáhame pri dotváraní vašich predstáv. Zabezpečíme pre vás všetko od návrhu až po realizáciu.
Široký výber kombinácií materiálov a technológií nám umožňuje vytvárať rozmanitú škálu jedinečného nábytku v rôznych štýloch. Ponúkame možnosť drevotrieskového (DTD), masívneho alebo dýhovaného prevedenia nábytku. V každom prípade vášho výberu ponúkame osvedčené materiály od našich overených dodávateľov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.